Poszukiwania lampy ogrodowej dla mamy

Z matką od zawsze miałam dobre relacje. W sumie miałyśmy tylko siebie i dogadywałyśmy się jak najlepsze przyjaciółki. Kiedy mama kupiła dom za miastem to cieszyłam się, że w końcu będzie blisko natury a o tym od zawsze przecież marzyła.

Lampa ogrodowa prezentem dla mamy

lampy ogrodoweMi najbardziej spodobał się piękny i duży ogród, który należał do posesji. Mama uwielbiała pracować w ogrodzie i wiedziałam od razu, że ten ogród był dla niej sprawą najważniejszą. Był tylko jeden mały szkopuł. Otóż po zmroku było tam tak ciemno, że człowiek nie potrafiłby się odnaleźć bez latarki i chodziłby po grządkach z kwiatami. Potrzebna była porządna lampa do ogrodu. Wtedy od razu wpadłam na pomysł, że zrobię mamie prezent z okazji kupna nowego domu w postaci właśnie takiej lampy. W hurtowni, gdzie dostępne są lampy ogrodowe udałam się następnego dnia. Mamie o niczym nie powiedziałam, ponieważ to była niespodzianka. Nawet zadzwoniłam do Karola i poprosiłam go o pomoc. Przecież nie miałam pojęcia jak montuje się lampy ogrodowe a Karol jest ogrodnikiem i wiedział jak mi pomóc. Wybrałam piękną lampę, która idealnie pasowała do ogrody przy domu mojej mamy. Wiedziałam też, że mama ma taki sam gust jak ja i lampa, którą dla niej wybrałam jest idealna. Karol następnego dnia ją zamontował i jak mama wróciła z pracy to lampa już była w ogrodzie. Podłączenie nie stanowiło problemu co mnie cieszyło, ponieważ nie było przy tym tyle pracy jak początkowo zakładałam. Mama była pod ogromnym wrażeniem mojej inicjatywy.

Wieczory spędzane w ogrodzie były bardzo przyjemne. Całe wakacje siedziałyśmy tam do późna i dużo rozmawiałyśmy. Mama dokupiła jeszcze małe oświetlenie do stolika, ażeby móc czytać książki po zmroku. W końcu miała wszystko o czym marzyła tyle czasu.