Poszukiwania sali na 18 urodziny

Zbliżały się osiemnaste urodziny mojej córki. To zrozumiałe, że chciała mieć ona bardzo fajną imprezę. Zdecydowałyśmy, że najlepiej będzie, jak wynajmiemy na tę okoliczność salę. Impreza w domu byłaby bardziej czasochłonna i z pewnością wyszłoby nam drożej. Nie pozostało mi więc nic innego, jak zająć się poszukiwaniem odpowiedniej sali w naszej okolicy.

Wynajęłam salę na urodziny w Warszawie

sala na 18 urodziny warszawaPotrzebna mi była duża i przestronna sala na 18 urodziny Warszawa to duża miejscowość, dlatego na szczęście nie miałam problemów ze znalezieniem odpowiedniego miejsca. Impreza miała odbyć się w piątkowe popołudnie, dlatego nie miałam również problemów ze znalezieniem wolnego terminu w dniu urodzin mojej córki. Udało mi się znaleźć polecaną i rekomendowaną przez wielu moich znajomych salę imprezową, która znajdowała się w centrum Warszawy. Wiedziałam, że wszyscy zaproszeni goście nie będą mieli problemów z tym, żeby dojechać w to miejsce. Tym bardziej, że przed budynkiem mieścił się prywatny parking dla gości. Dużą zaletą tej sali był fakt, że była ona klimatyzowana, a część z parkietem do tańca była oddzielona od części, gdzie goście siedzieli za stołami. Dzięki temu miałam pewność, że nikt nie będzie sobie przeszkadzał. Wpłaciłam zaliczkę i nie pozostało nam już nic innego, jak czekać na wielki dzień mojej córeczki, która tak szybko dorosła.

Już wkrótce przekonaliśmy się, że to było bardzo dobre rozwiązanie. Najważniejsze było dla mnie to, że sali było czysto i została ona udekorowana tak, jak życzyła sobie tego jubilatka. Dodatkowo obsługa była bardzo miła i pomocna. Służyła swoją pomocą przez całą imprezę, która potrwała kilka godzin. Jeśli jeszcze kiedyś będę urządzać podobną imprezę, z pewnością wynajmę tę salę, ponieważ jest warta swojej ceny.