Poszukiwanie lektora z basy głosów

Dzisiejsza rzeczywistość jest bardzo mocno oparta na tym, by istnieć w świadomości innych ludzi. Oczywiście tutaj chodzi mi najbardziej o reklamę i marketing. Przekonałem się o tym w momencie, gdy otworzyłem swoją własną pizzerię. Mimo że dużo klientów, jak i ja sam i moi pracownicy, uważało, że pizzę mamy bardzo dobrą, to nadal mało osób o nas słyszało.

Najlepsi lektorzy głosowi – rozbudowana baza

baza głosów lektorskichDopiero mój brat zwrócił mi uwagę, że powinienem postawić na jakąś wyrazistą reklamę, tak by właśnie zaistnieć w świadomości mieszkańców naszego miasta. Zwykłe ulotki to było za mało, prawda jest taka, że ludzie niechętnie na takie ulotki spoglądali. W końcu pojawił się pomysł z reklamą. Ale nie taką telewizyjną, bo praktycznie nie było opcji, by udało się ją zrealizować w naszych realiach. Co innego jednak reklama radiowa – tutaj mieliśmy już dosyć szerokie pole do popisu, a i radio lokalne pozwalało dotrzeć praktycznie do każdego naszego potencjalnego klienta. Jednak brakowało nam odpowiedniego głosu. Ale czego nie mogliśmy znaleźć wśród siebie, znaleźliśmy gdzie indziej. Polecona mi baza głosów lektorskich dała ogromny wybór pomiędzy najróżniejszymi lektorami, którzy swoim wyćwiczonym głosem byli w stanie oddać to, co chciałem, aby było w mojej reklamie. Długo słuchaliśmy różnych kandydatów znajdujących się w bazie, aż w końcu wybraliśmy miły męski głos na potrzeby promowania naszego lokalu.

Trochę się stresowałem przed pierwszą emisją reklamy, ale ostatecznie bezpodstawnie. Wyszła ona świetnie. Nasz lektor wykonał profesjonalną robotę, która z miejsca mi się spodobała. Jego głos dawał bardzo dużo wiarygodności reklamie. Czułem, że dzięki temu uda się teraz zachęcić o wiele więcej osób do tego, by odwiedziły naszą pizzerię.