Prezent dla faceta a kobieca intuicja

Kobiety podobno mają intuicję. Nie zgadzam się jednak z tym stwierdzeniem. Miałem już kilka kobiet, ale każda traciła swoją intuicję, kiedy przychodziło do obdarowywania mnie.

Jak wybrać prezent dla faceta

prezent dla facetaWiadomo, że większość babek ucieszy bukiet kwiatów. Z mężczyznami rzecz jest także prosta, bo my lubimy gadżety. Kobiety jednak tego nie rozumieją i szukają odpowiedzi na pytanie, jakie mogą być prezenty dla faceta w necie. Najczęściej okazuje się to katastrofą, ponieważ porady na te tematy piszą dla kobiet kobiety. Wymyślają niestworzone rzeczy, kiedy tak naprawdę prezent dla faceta może być zwykłą designerską zapalniczką, jeżeli tylko pali on papierosy. Może to być jakaś rzecz do komputera, jakiś element pozwalający na ciekawszą albo wygodniejszą jazdę motocyklem. One jednak jakoś na to nie wpadają i kupują facetowi jakąś koszulkę z jej podobizną. Dobra, może jakiś „pantofel” by się z tego ucieszył, ale przecież nie prawdziwy mężczyzna. Niektóre to nawet prezenty dla męża mają beznadziejne. Jedna taka mi opowiedziała, co kupiła mężowi, to się złapałem za głowę, skąd one to biorą. Jej prezent dla męża to była skarbonka z jakimś fikuśnym napisem. Przecież to jest dobre dla piętnastolatki, a nawet chyba nie. W każdym razie cieszyłem się, że nie jestem tym facetem, aczkolwiek też dostałem parę razy bardzo dziwne i nieatrakcyjne podarunki.

Kobiety w ogóle lubią je dawać, tylko mogłyby wcześniej przemyśleć czy taka rzecz może kogokolwiek ucieszyć. Naprawdę czasem wolałbym dostać zwykły długopis (bo się przyda) niż jakieś bokserki z tandetnym napisem, który ze mnie czyni mniej męskiego osobnika.