Proszek do bieli

Znam osoby, które najlepiej czują się w czarnych ubraniach. Głównie wybierają je młode osoby, ponieważ czarny jest uniwersalny i pasuje do wszystkiego. Starsze osoby jednak wolą już jakieś delikatniejsze kolory. Ja z kolei uwielbiałam biały, był to mój ulubiony kolor, ale sprawiało mi to też wiele kłopotów.

Proszki do prania białych ubrań

niemiecki proszek Persil do bieliMiałam pełno białych koszul, sweterków i spódnic. Trykotowe bluzki, zwykłe koszulki i bluzki na długi rękaw również gościły u mnie w szafie i były w kolorze bieli. Taką odzież trzeba traktować inaczej niż pranie codzienne. Zależy mi, żeby kolor był intensywny, a po praniu w zwykłych proszkach może tracić to nasycenie. Długo szukałam idealnego proszku, aż znalazłam niemiecki proszek Persil do bieli kiedyś całkiem przypadkiem na jakiejś stronie. Później zobaczyłam go w sklepie z chemią niemiecką i słyszałam, jak jakaś pani poleca go swojej koleżance. Podobno nie było nic lepszego do prania białych tkanin. Postanowiłam posłuchać tej porady, która nie była skierowana do mnie i zaryzykować. Wyprałam od razu wszystkie moje koszule, jednak trochę ze sceptycyzmem do tego podchodziłam, bo nie oczekiwałam jakichś super rezultatów. Jednak gdy tylko wyjęłam pranie z pralki, doznałam szoku. Nie dość, że od razu poczułam piękny zapach świeżego prania, to moje koszule stały się białe jak nigdy. O niektórych już myślałam, że może czas je wyrzucić, jednak teraz dzięki temu proszkowi będą mogły mieć swoje drugie życie.

Od teraz nie używam już żadnego innego proszku. Sprawdza się do każdego rodzaju tkanin, nie tylko do koszul. W końcu moje białe ubrania znalazły swojego sprzymierzeńca. Cieszę się teraz olśniewającą bielą każdego dnia i nie muszę póki co kupować jeszcze nowych koszul. bo te które mam są w świetnym stanie.