stoły rozkładane nowoczesne

Przyjęcie dzięki stołom rozkładanym

Zbliżały się trzydzieste urodziny mojego męża. W związku z tym chciałam zrobić mu przyjęcie niespodziankę i zaprosić paru znajomych oraz rodzinę na urodzinowego grilla.

Stoły rozkładane a piękny wygląd tarasu

stoły rozkładane nowoczesneBył tylko jeden problem, miałam jeden malutki stoliczek i nie wiedziałam gdzie niby usadzę jakieś dwadzieścia osób. Musiałam coś wykombinować. Na szczęście z pomocą przyszły mi moje przyjaciółki z sąsiedztwa. Miały one ogrodach ławy rozkładane. Mogłam więc je połączyć i spokojnie wszyscy by się zmieścili. Fajnie, że są takie stoły rozkładane nowoczesne. Super wyglądają na tarasie jako stoliczek kawowy, a jednocześnie są praktyczne kiedy planujesz przyjęcie. Tak więc połączyłam wszystkie ławy rozkładane jakie udało mi się pożyczyć. Bez problemu usadziłam moich gości, a i na stole mogłam porozkładać sałatki oraz słone i słodkie przekąski. Na prezent postanowiłam więc zakupić mężowi taki ławostół. Może nie do końca był to prezent dla niego, a bardziej dla mnie, ale wiedziałam, że zapewne nie raz jeszcze takowy stół rozkładany nam się przyda. Co prawda takowe rozwiązania nie są żadną nowością, gdyż rozkładane stoły były w modzie już dawno temu. Jednak starsze modele były mało wygodne w rozkładaniu, a do tego nie cechowały się zbytnią stabilnością.

Nie to co dzisiejsze wynalazki, solidne i stabilne. Z pewnością w głosie mogę stwierdzić, że przyjęcie należało do udanych. Z pewnością też udało mi się zrobić urodzinową niespodziankę. Jednak chyba największą niespodzianką dla męża był prezent ode mnie.