Przyjemne strzyżenie również dla panów dzięki fotelom barberskim

 

Salony fryzjerskie od lat skupiały się na oferowaniu usług strzyżenia głównie kobietom. Wielogodzinne zabiegi koloryzacji i pielęgnacji włosów, to dla wielu pań sposób na spędzenie miłego popołudnia. Aktualnie wiele salonów decyduje się na ustawienie specjalnego stanowiska, oferującego usługi barberskie. Zamontowanie porządnego fotela barberskiego może przyciągnąć do salonów więcej mężczyzn i zapewnić im równie miłe doznania jakich zazwyczaj doświadczały kobiety.

Przyjemne strzyżenie dzięki wygodnym fotelom barberskim

fotel barberskiBarbering to młody, ale szybko rozwijający się zawód. Na nowoczesne strzyżenie, golenie oraz przycinanie wąsów i brody, decyduje się coraz więcej mężczyzn, chcących zadbać o swój wygląd. To nie tylko strzyżenie, ale również masaż twarzy, golenie, zabiegi kosmetyczne. Wizyta u barbera jest zwykle przyjemnym doświadczeniem, które zapewnia wygodny fotel barberski. Fotel o stabilnej konstrukcji, który umożliwia regulację wysokości, długości i nachylenia zagłówka oraz podnóżka, zapewniają pełny komfort podczas golenia brody i strzyżenia włosów. Klient ma miejsce na wygodne ułożenie nóg i głowy na czas zabiegów pielęgnacyjnych. Zastosowanie olejków i pomad do pielęgnacji włosów i brody, zapewnia uczucie komfortu, które zostaje wzmocnione dzięki wygodnemu fotelowi barberskiemu. Charakteryzują się również nowoczesnym designem i ciemnym kolorem, co idealnie pasuje do wystroju każdego salonu.

Rozwój barberingu i innowacyjne rozwiązania w projektowaniu foteli sprawiają, że coraz większa ilość mężczyzn decyduje się na wizytę u barbera, dzięki czemu mogą cieszyć się w pełni zadbaną i wypielęgnowaną brodą oraz włosami. Fotele barberskie to wyposażenie wielu salonów fryzjerskich oraz barberskich, które coraz częściej powstają osobno z powodu rosnącego zainteresowania takimi usługami.