Samochody na każdą kieszeń

W czasach, kiedy prawie każdy swój samochód, wynajęcie go z wypożyczalni nie należy do drogich usług. Jeżeli rzadko korzystamy z własnego pojazdu, to zdecydowanie lepiej go sprzedać i w razie potrzeby wynająć odpowiedni model.

Usługi wypożyczalni samochodowych

samochody osobowe - wynajem w gliwicachCzęsto auta wynajmują osoby, które posiadają swoje pojazdy, ale na przykład uległy awarii i na czas ich naprawy wynajmują auta zastępcze. To tylko jeden z wielu powodów, które determinują klientów do skorzystania z usług wypożyczalni. Dużym plusem takiej usługi jest jej elastyczny charakter i stosunkowo niewysoka cena. Klienci mogą korzystać z aut w ramach krótko, średnio i długoterminowego wynajmu, który może odpowiednio trwać od jednego do trzydziestu dni, od trzydziestu jeden dni do dwudziestu czterech miesięcy i powyżej dwóch lat. Jeżeli są nam potrzebne komfortowe samochody osobowe – wynajem w Gliwicach jest prowadzony w kilku miejscach i jest dostępny dla klientów indywidualnych i biznesowych. Do dyspozycji klientów jest przeważnie flota samochodowa składająca się z kilkudziesięciu albo nawet kilkuset samochodów osobowych i dostawczych. Większość modeli posiada wspomaganie kierownicy, ABS, elektryczne lusterka i szyby oraz klimatyzację. Ponadto na życzenie klienta każdy z nich może być doposażony w fotelik samochodowy dla dziecka, dodatkowy bagażnik na dachu, uchwyt na rowery czy samochodową nawigację. Są to usługi dodatkowo płatne. To co każdy klient będzie miał zagwarantowane, to otrzymanie sprawnego i bezpiecznego pojazdu.

Często daleka podróż autem wynajętym jest bardziej bezpieczna niż własnym pojazdem, ponieważ samochody w wypożyczalniach są stosunkowo nowe i mają co najwyżej kilka lat. Przechodzą regularne przeglądy techniczne i mają opłacone wszystkie ubezpieczenia.