Serwis urządzeń Huawei

Każdy użytkownik smartfonów spotkał się z małymi lub większymi usterkami urządzenia. Czasami większe usterki musimy zgłosić do serwisu. Dobrze jest wtedy skorzystać z usług autoryzowanego serwisu. Autoryzowane serwisy funkcjonują w każdym większym mieście w Polsce. Z autoryzowanym serwisem możemy skontaktować się telefonicznie. 

Autoryzowany serwis Huawei

serwis huawei warszawaHuawei posiada swoje przedstawicielstwo w Polsce. Na terenie Polski działa autoryzowany przedstawiciel serwisowy, który podczas napraw korzysta z oryginalnych części producenta. Jak zgłosić naprawę serwisową urządzenia Huawei? Urządzenie do naprawy serwisowej możemy zgłosić na trzy sposoby. Pierwszy z nich, możemy osobiście zanieść urządzenie do serwisu. Jeżeli mieszkamy w dużym mieście na przykład: w Warszawie najlepiej udać się do serwisu osobiście. Na terenie Warszawy działa kilka autoryzowanych punktów serwisowych. Jeżeli chodzi o serwis Huawei Warszawa jest miastem, gdzie funkcjonuje najwięcej serwisów tej marki. Kolejnym sposobem jest oddanie telefonu do serwisu za pośrednictwem salonu operatora komórkowego. Jest to najwygodniejszy sposób, jeżeli chcemy skorzystać z prawa do gwarancji lub rękojmi. Operator w takich przypadkach zapewni telefon zastępczy. Trzecim sposobem jest wysyłka telefonu kurierem do punktu serwisowego. Taki sposób jest wygodny, jeżeli w najbliższej okolicy nie mamy punktu serwisowego i nie możemy dostarczyć telefonu osobiście. 

Autoryzowane serwisy dają możliwość śledzenia na bieżąco całego procesu serwisowego. Możemy to zrobić przez stronę internetową serwisu. Podczas przyjmowania urządzenia do serwisu otrzymujemy numer naprawy serwisowej. Za pomocą tego numeru możemy zidentyfikować na stronie internetowej lub na infolinii serwisu, czy urządzenie jest już naprawione.