Siatka na ptaki oferowana w sklepach

Problem ptaków obsiadających wszelkie możliwe miejsca jest znany szczególnie mieszkańcom dużych miast. Jednak obecna oferta specjalistycznych sklepów przychodzi im z pomocą. Jednym z najbardziej skutecznych produktów przeznaczonych do odstraszania ptaków są specjalne siatki na ptaki. Uniemożliwiają one w sposób stuprocentowy, dostanie się ptaków na balkony czy elewacje.

Siatka na ptaki montowana w domach

duża siatka na ptakiSpecjalne siatki są produkowane z polietylenu i sprzedawane na długość. Dzięki używaniu technik linowych, duża siatka na ptaki może zostać zamontowana nawet w trudno dostępnych miejscach. Dzięki jej założeniu można w prosty i tani sposób pozbyć się problemu niszczenia powierzchni balkonu. Aby zamontować siatkę na budynku, potrzebne są akcesoria pozwalające na bezproblemowe zamocowanie jej. Do dodatków, które musimy zakupić, należą specjalne karabińczyki, za których pomocą połączymy partie siatki w jedną całość. Do montażu potrzebne będą także wkręty, które możemy zamontować w styropianie. Dzięki temu przymocujemy linkę stalową do elewacji i zablokujemy ją za pomocą wkrętu z haczykiem. Aby rozciągnąć linkę stalową, która jest głównym mocowaniem siatki, montuje się także specjalne zaciski ze stali ocynkowanej. Oprócz tych akcesoriów ekipa montująca używa także opasek, kotew, śrub rzymskich oraz oczkowych kołków rozporowych.

Siatka na balkon oferowana jest także w specjalnych zestawach montażowych. Zawiera on niezbędne części do samodzielnego założenia siatki oraz instrukcję, dzięki której będziemy mogli krok po kroku wykonać kolejne etapy montażu. W zestawie znajdziemy siatkę oraz zestaw linek, kotew oraz zacisków niezbędnych do montażu. Po założeniu siatki i zakotwieniu jej, możemy całość naciągnąć za pomocą śruby rzymskiej.