Sklep z shishami w Bydgoszczy

Już nie pamiętam skąd się wzięła u mnie miłość do indyjskiej kultury. Odkąd pamiętam fascynowałem się tym krajem i wszystkim co jest z nim związane. Właśnie dlatego kiedy tylko miałem okazje latałem tam, aby na własnej skórze przekonać się jak to wszystko wygląda. Wiadomo bowiem, że filmy i artykuły to nie wszystko i nie da się z nich wyciągnąć uczuć.

Shisha w Bydgoszczy

shishaOstatecznie stanęło na tym, że wyjechałem na studia do Indii i spędziłem tam sześć lat. Zdążyłem więc poznać ich kulturę, zwyczaje i inne rzeczy, które u nas nie są powszechne. Stwierdziłem więc, że dobrym pomysłem byłoby je przywieść do naszego kraju i przybliżyć je ludziom. Kiedy wróciłem otworzyłem więc firmę, która zajmowała się organizowaniem spotkań i imprez związanych z tą kulturą. W niedługim czasie zdecydowałem się również zainwestować w sklep z shishami, ponieważ zauważyłem, że cieszą się one dużym zainteresowaniem. Można by powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę, ponieważ był to pierwszy sklep z shisha w Bydgoszczy, więc miałem wielu klientów. Jednak ten sukces dał mi do myślenia i zdecydowałem, że nie mogę poprzestać tyko na tym. Kilka tygodni później otworzyłem swój własny bar, który urządzony był w stylu indyjski. Główną atrakcją były tam dywany i oczywiście fajka wodna szisza. Musiałem również odnowić moje kontakty ze znajomymi z indi, ponieważ chciałem ściągać najlepszy tytoń do fajki wodnej.

Dzięki temu wszystkiemu udało mi się zainteresować wiele osób tą kulturą. Poznały bowiem one ile zabawy i radości może się w tym kryć i jakie jest to fascynujące. Ciesze się, że mogę zarażać swoją pasją.