Skorzystałam z usług agencji pracy tymczasowej

Miałam już dość tego, ze w moim kraju zupełnie nie ma pracy dla młodych osób. Zdecydowałam się wyjechać zagranicę. Nie lubię jednak robić wszystkiego w ciemno. Chciałam mieć pewność, że po przeprowadzce faktycznie będę miała pracę. To było dla mnie bardzo ważne, dlatego zdecydowałam się skorzystać z usług agencji pracy. Udział pośrednika był dla mnie gwarancją, że praca dla mnie faktycznie się znajdzie.

Zatrudniłam się w agencji pracy z Ukrainy

agencja pracy tymczasowej z ukrainyWłaśnie z tego powodu, zdecydowałam się na poszukiwania pracy przez agencję pracy. Moja koleżanka poleciła mi bardzo dobre miejsce. Była to agencja pracy tymczasowej z ukrainy, która szukała pracowników dla przedsiębiorców zza zachodniej granicy. Dzięki jej pośrednictwu udało mi się wyjechać do pracy w Polsce. Dzięki temu, że mam podpisaną stałą umowę o pracę z tą agencją, mam gwarancję że pieniądze zostaną mi wypłacone zawsze na czas. Poza tym mam pewność, że z mojej pensji są także odprowadzane składki na ubezpieczenie zdrowotne i chorobowe. Nie muszę więc bać się o to, że coś mi się stanie i pozostanę bez opieki. Kolejną zaletą skorzystania z takiego rozwiązanie było to, że w każdej chwili mogłam zmienić branżę w której byłam zatrudniona. Zapewniało mi to różnorodność w pracy i brak nudy, a było to dla mnie bardzo ważne. Już wkrótce przekonałam się, że wybór tej konkretnej agencji pracy był słuszny.

Przede wszystkim zapewniali mi oni pomoc tłumacza w trakcie całego pobytu zagranicą. Nie mniej ważne było również to, że miałam zapewnioną stałą pracę, ponieważ nawet gdyby jeden z pracodawców zrezygnował z moich usług zawsze czekała na mnie praca w innym miejscu. Nie musiałam także płacić żadnej dodatkowej prowizji za znalezienie miejsca pracy. Wszystkie tego typu opłaty pokrywał pracodawca. Jestem bardzo zadowolona.