Skuteczna kancelaria prawna z Tarnowa

Pilnie poszukuję dobrego prawnika z Tarnowa, który specjalizuje się w prawie rodzinnymi opiekuńczym. Chcę jak najszybciej złożyć pozew o rozwód z winy męża. Po dwudziestu latach małżeństwa, okazało się, że mąż mnie zdradza. Nigdy mu tego nie wybaczę i nie chcę mieć z nim nic wspólnego. Mąż błagał mnie o wybaczenie, ale ja nie mam zamiaru żyć z tak fałszywym człowiekiem.

Rzetelna porada prawna tarnowskiego adwokata

prawnik tarnówJak do tej pory, nie miałam styczności z prawnikami, bo nie było takiej potrzeby. Nawet nie orientuję się, ile w Tarnowie jest kancelarii prawnych. Najlepszym rozwiązaniem będzie, jak przeczytam na stronie internetowej naszego miasta wszelkie artykuły dotyczące obsługi prawnej w Tarnowie. Okazało się, że w Tarnowie funkcjonuje aż jedenaście kancelarii prawnych, z czego dwie są znane w całym kraju. Jeżeli komuś potrzebny jest skuteczny prawnik Tarnów ma do zaoferowania wielu wybitnych znawców prawa. Jest bardzo dużo prawników, którzy zajmują się prawem karnym, cywilnym i proceduralnym. Interesuje mnie adwokat, który specjalizuje się w prawie rodzinnym i opiekuńczym. Kiedy udało mi się takiego prawnika znaleźć, od razu zadzwoniłam pod podany numer telefonu i miałam możliwość przez krótką chwilę porozmawiać przez telefon. Prawnik poinformował mnie, żebym na spotkanie przygotowała następujące dokumenty: akt zawarcia związku małżeńskiego, akt urodzenia, dowód osobisty i wszelkie dowody zdrady męża. Spotkanie odbędzie się już jutro o godzinie piętnastej trzydzieści.

Prawnik mi zasugerował, abym nie informowała męża o swoich planach. Mogłoby to doprowadzić do mataczenia i próby utrudniania wzięcia rozwodu. Jestem zaskoczona, że porada prawna będzie mnie kosztować tylko osiemdziesiąt złotych. Za sporządzenie pozwu rozwodowego będę musiała zapłacić sześćset złotych, ale po rozprawie prawdopodobnie mąż zostanie obciążony tymi kosztami. Myślę, że prawnik pomoże mi w tej sprawie.