Sprzątanie biur musi wykonywane dobrze

Pracuję w dużej korporacji. Jestem zadowolona z mojej pracy. Lubię kontakt z ludźmi. jestem odpowiedzialna za wiele rzeczy i lubię wyzwania. Ostatnio miałam problemy z firmą, która wykonywała u nas sprzątanie. Niestety pracownice, które do nas przychodziły nie starały się. Pomimo wielu moich uwag ich praca nie była staranna. W naszej firmie przyjmujemy ważnych gości i porządek i dobry wygląd firmy jest niezwykle ważny.

Zatrudniłam nową firmę sprzątającą

firma sprzątająca BydgoszczPostanowiłam rozejrzeć się w okolicy i poszukać nowej firmy. Zależało mi na kimś sprawdzonym. Lubię porządek i doceniam kiedy wszystko jest zrobione tak jak tego oczekuję. wpisałam w wyszukiwarce firma sprzątająca Bydgoszcz. Pojawiło mi się wiele firm, które działają na terenie naszego miasta. Postanowiłam umówić się na spotkanie z kilkoma firmami, które najbardziej mi się spodobały. Miały ciekawą ofertę, korzystały z dobrych środków czyszczących i miało wiele pozytywnych komentarzy. Największe wrażenie zrobiła na mnie pani Monika, która działa w tej branży od roku. Miała wiele komentarzy i przystępne ceny. Zatrudniała kilka osób i miała wiele zleceń. Mówiła, że szuka kolejnych firm bo firma dobrze się rozwija i może zapewnić kompleksową obsługę. Dogadałyśmy się odnośnie cen za poszczególne usługi i byłam bardzo zadowolona z pracy osób, które zostały do firmy oddelegowane. Pracownicy byli solidni i wszystko było dokładnie czyszczone. Firma błyszczała i pięknie pachniała.

Byłam zadowolona z firmy, którą wybrałam. Podpisałyśmy stałą umowę na usługi. Nie mam zamiaru nic już zmieniać. Nasza firma jest otwarta dla klientów od ósmej do siedemnastej. W tum czasie mamy różne spotkania biznesowe. Dlatego umówiłyśmy się z właścicielką, że sprzątanie będzie wykonywane w godzinach porannych.