Stara nowa praca czyli przewóz osób

Pracowałem przez długi czas jako kierowca busa. Lubiłem swoją pracę dlatego było mi przykro, że szef musi wyjechać do innego miasta i zamyka firmę. Była to jedyna taka działalność na całą Bydgoszcz.

Przewóz osób i praca kierowcy

przewóz osóbPrzez pewien czas dorabiałem sobie jako listonosz. Chciałem wrócić do poprzedniego zawodu ale wiedziałem, że niestety musiałbym się przeprowadzić do innego miasta. Pewnego dnia odwiedził mnie mój przyjaciel. Zwierzył mi się, że szuka niepowtarzalnego pomysłu na biznes, ponieważ chce otworzyć coś swojego. Zaproponowałem mu wynajem busów. Powiedziałem, że to była jedyna taka firma w Bydgoszczy i naprawdę była popularna. Przyjaciel skontaktował się z moim dawnym szefem i zapytał czy firma już została sprzedana. Okazało się, że chwilowo działalność jest zawieszona bo szuka kupca i z chęcią może się z nim spotkać. Mój przyjaciel wykupił firmę i został jej szefem. Zaproponował mi w niej pracę bo wie jak odpowiedzialny jest przewóz osób. Zgodziłem się natychmiastowo. W pierwszych miesiącach bardzo dużo pomagałem mojemu przyjacielowi, szukałem razem z nim dobrych pracowników, zamieściłem ogłoszenie firmy w internecie. Nawet przekonałem, go by dodał do oferty tanie bilety lotnicze. Zawsze to był dodatkowy zarobek a słyszałem, że wiele wypożyczalni busów też to oferuje. Teraz jego wypożyczalnia busów ma się bardzo dobrze.

Ciągle dostajemy dużo nowych zleceń. Pracuje w naprawdę fajnej atmosferze. I co więcej mogę dalej zajmować się tym co lubię. Zarabiam nawet trochę lepiej niż w starej firmie.

Na tej stronie znajdziesz przewóz osób bydgoszcz – crosstravel.pl