Szwagierka poleca mi sklep dla gastronomii

Wszystkie moje koleżanki zawsze mówiły, że bardzo dobrze gotuję. Sama wymyślam różne potrawy, które zawsze wszystkim smakują. Owszem, zgadzam się z ich opinią, ponieważ doskonale zdaję sobie sprawę, że jestem w tym całkiem niezła.

W poleconym sklepie gastronomicznym zrobiłam zakupy

polecany sklep gastronomicznyCały czas pracowałam w biurze i nie ukrywam, że to zajęcie zaczęło mnie trochę nudzić. To Marcelina powiedziała, że skoro tak świetnie gotuję to powinnam zainwestować we własny interes i otworzyć restaurację. Nie wiem sama dlaczego wcześniej nie wpadłam na ten pomysł. Zrezygnowałam ze swojej dotychczasowej pracy i zajęłam się gastronomią. Wynajęłam duży lokal w mieście, który musiałam jednak wyposażyć od postaw. Moja szwagierka bardzo się zaangażowała w moje działania i dużo mi pomagała. To ona mi powiedziała, że jest taki jeden polecany sklep gastronomiczny, w którym bez problemu mogę wyposażyć swoją restaurację. Mam ogromną listę zakupów i ona powiedziała, że pojedzie ze mną. Trochę boję się takich zakupów, ale z pomocą szwagierki na pewno damy radę. Ten polecany sklep gastronomiczny mieści się na drugim końcu miasta, ale szwagierka zapewniła mnie, że dostarczają wszystko własnym transportem i mogłabym nawet jechać na zakupy do innego miasta. Kupiłam w tym sklepie wszystko. Nawet sztućce i zastawy. Nie sądziłam nawet, że tak z pozoru mały sklep ma tak ogromną ofertę dla klientów. Następnego dnia dostawa ma zostać zrealizowana i już nie mogę się tego dnia doczekać. Mąż mi pomoże z organizacją w restauracji.

W końcu moja restauracja zaczęła działać. Musiałam zatrudnić kilku kucharzy i kelnerki. Są to młodzi ludzie na studiach i dzięki temu nie płacę im aż tak dużo. Z czasem to wiadomo, że zwiększę im pensje, ale na razie zaczynam i nie mam jak.