Szybkie usuwanie makijażu permenentnego

 

Na pewno każda z nas pamięta, jak ostatnio modne były różne ingerencje w ciało. Wszystkie z nas przedłużały sobie rzęsy różnymi metodami, żeby nasze oko miało piękne, kocie spojrzenie. Też to robiłam, ale akurat dostałam uczulenia na klej. Podążałam za modą również, kiedy modne stały się bardzo wyraziste brwi.

Usunąć nieudany permanentny makijaż

usuwanie makijażu permanentnego warszawaNiestety, moja decyzja o zrobieniu sobie makijażu permanentnego nie była zbyt dobra. Przede wszystkim, poprosiłam o zbyt mocne kreski, mimo, że kosmetyczka sugerowała mi, że moje rysy twarzy nie będą zbyt dobrze komponować się z takimi brwiami. No ale byłam uparta i chciałam takie mocne brwi, jak aktorki z filmów. Po około dwóch miesiącach dotarło do mnie, jak niekorzystnie wyglądam. Nie mogłam tak wychodzić na ulicę, ludzie od razu się na mnie dziwnie patrzyli. szukałam ratunku i dowiedziałam się, że jest usuwanie makijażu permanentnego warszawa i była to dla mnie jedyna nadzieja. Zabiegu można było dokonać albo u kosmetyczki, albo w salonie tatuażu. Wykonywało się go laserem. Nie chciałam już iść do tamtej kosmetyczki która robiła mi brwi, bo było mi wstyd, że jej nie posłuchałam. Ale wybrałam inny salon. Cały zabieg wcale nie był skomplikowany. Myślałam, że będzie mnie to bolało, nie miałam pojęcia, jak usuwa się taki tatuaż. Bo mimo wszystko można to nazwać tatuażem, bo jest na stałe. Okazało się, że trzeba przychodzić na sesję zabiegów z użyciem specjalnego lasera kosmetycznego.

Gdyby nie fakt, że istnieją takie zabiegi,pewnie dalej wstydziłabym się wychodzić z domu. Cieszę się, że udało mi się usunąć ten okropny makijaż permanentny. Cóż, moja upartość wyszła mi bokiem. No ale około 4 serie z użyciem lasera wystarczyły, żeby odkręcić moją największą życiową pomyłkę. W końcu wyglądam tak jak dawniej.