Szybkie wybielanie zębów

Tak, w końcu udało mi się rzucić palenie. Byłam z siebie bardzo dumna, ponieważ po 10 latach zerwanie z nałogiem nie należało do najłatwiejszych. Jednak udało mi się. Mój problem się w końcu skończył. jednak do tej pory musiałam znosić konsekwencję związane z podjęciem decyzji o rozpoczęciu palenia. Najbardziej ucierpiała moja skóra i zęby.

Wybielić zęby byłego palacza

Wybielanie zębów - WrocławJako, że udało mi się zerwać z nałogiem, mogłam sobie trochę zaoszczędzić. Pomyślałam, że skoro już nie palę, to mogłabym zainwestować w siebie. Na początku przydałoby mi się Wybielanie zębów – Wrocław, ponieważ każdy wie, jak wyglądają zęby palacza, nawet gdy używa past wybielających. Pojechałam więc do gabinetu, w którym można było wybielić zęby. Pani stomatolog miała specjalne preparaty wybielające. Gdy zobaczyła mój odcień szkliwa, powiedziała, że bardzo dobrze, ze zdecydowałam się rzucić palenie, bo teraz na pewno będzie super efekt wybielania.Na początku zdjęto mi kamień i zrobiono piaskowanie.Jakie miałam po tym gładkie zęby w dotyku. Lśniły i pięknie wyglądały. Następnie pani doktor wyjęła specjalne nakładki i umieściła w nich żel. Pokazała mi jak aplikować żel wybielający i pierwsze sesję zrobiła ze mną. Dała mi odpowiednią ilość żelu i nakładki, żebym mogła wybielać sobie w domu tym stomatologicznym żelem. Już po wyjściu z gabinetu stan zębów wyglądał o wiele lepiej. A co dopiero było po tygodniu od zakończenia wybielania. Białe zęby jak śnieg.

Udało mi się wybielić zęby i w końcu mam uśmiech jak amerykańskie aktorki. Moim zadaniem teraz jest dbanie o podtrzymanie efektu i używanie specjalnych past do zębów. Jestem szczęśliwa, że dzięki temu, że podjęłam dobrą decyzję o rzuceniu palenia, mogę w końcu wyglądać porządnie. Z daleka widać mój piękny, śnieżnobiały uśmiech.