telefony yealink

Telefony bezprzewodowe yealink w nowej pracy

Jakiś czas temu zaczęłam pracować w biurze. Wcześniej pracowałam w dużej korporacji. Jednakże względu na to, że tępy pracy tam było przynajmniej jak dla mnie nie do przyjęcia postanowiłam zacząć szukać nowej pracy.

Telefony yealink są dobre

telefony yealinkW sumie nie szukałam pracy jakoś mocno długo. Stwierdziłam, że wolę mniej zarobić ale za to mieć bardziej spokojną pracę. Dostałam pracę taką typowo administracyjną w biurze. Nie miałam do czynienia wcześniej z typowo taką pracą. Jednak wiedziałam, że dam sobie radę. Przecież w końcu praktycznie wszystkiego można się nauczyć. Było jak dla mnie przede wszystkim na początek dużo nauki obsługi wszystkich sprzętów.W tym biurze było dużo telefonów z których każdy miał trochę inne funkcje. W jednym pokoju były telefony gigaset takie dosyć duże. W następnym pokoju były już telefony voip i może różnice nie były między nimi duże ale jednak były. W jeszcze innym pokoju były niedrogie telefony yealink i one działają także na trochę innych zasadach. Oczywiście to wszystko są to telefony bezprzewodowe i trochę zdziwiło mnie to, że w każdym pokoju znajdowały się inne telefony. Przecież wygodniej byłoby mieć chyba te same modele. Jednak gdy się spytałam dlaczego jest ich tyle to usłyszałam, że były kupowane te akurat na jakie była promocja podczas zakupu. Musiałam nauczyć się oczywiście przede wszystkim nowych programów komputerowych. Jednak nie były one zbytnio skomplikowane. A z resztą do nauki nowych programów jestem już przyzwyczajona. Bo gdziekolwiek do tej pory pracowałam zawsze trzeba było się nauczyć programów obsługiwanych w nowej firmie.

Oczywiście zawsze dochodzą też urządzenia biurowe. Jednak ich obsługa jest zazwyczaj bardzo prosta. Czasem ta obsługa jest wręcz intuicyjna. Ja w każdym razie jestem zadowolona z nowej pracy.