Tworzenie wykresów dotyczących najpopularniejszych wag sklepowych

Od dłuższego czasu w moim sklepie internetowym można kupić specjalne wagi. Są one zalegalizowane, dzięki czemu można je wykorzystywać do prowadzenia sklepu. Ostatnio postanowiłem zrobić wykresy, które miały pokazać mi, które produkty sprzedają się u mnie najlepiej.

Wynik badania popularności wag sklepowych

najpopularniejsza wagi sklepowe z legalizacjąMój sklep był bardzo obszerny. Sam nie byłem w stanie ogarniać go przy tak dużej ilości zamówień. Pomimo tego, że zajmowałem się z nim razem z żoną, musieliśmy zatrudnić również dodatkowego pracownika. Uznałem, że tworzenie wykresów zacznę od wag sklepowych. Był to produkt, który już od jakiegoś czasu był w mojej ofercie, mogłem więc już coś na jego temat powiedzieć. Okazało się, że w kategorii najpopularniejsza wagi sklepowe z legalizacją prezentują się różnie. Istniały firmy, których produkty ogólnie nie cieszyły się zainteresowaniem, oraz takie, o które niemal codziennie ktoś pytał. Gdy skończyłem tworzyć wykresy wiedziałem już, która firma wiedzie prym jeśli chodzi o ilość sprzedawanych wag sklepowych. Przyznam, że nie zdziwiło mnie to ani trochę. Kiedyś też prowadziłem stacjonarny sklep spożywczy, i praktycznie wagi tylko jednej firmy pozytywnie wyróżniały się na tle innych. Każda spełniała swoją rolę, ale jedna z nich ważyła znacznie dokładniej, a jej obsługa była prostsza niż w przypadku pozostałych. Oczywiste było, że faworytem w tym zestawieniu musiała zostać waga najbardziej renomowanej i sprawdzonej firmy. Innych wag ludzie z pewnością nie kupowali by aż tak chętnie, nie mając do nich stu procentowej pewności.

Wyniki mojego małego badania nie zdziwiły również żony, która też zdążyła przepracować swoje w sklepie spożywczym. Oboje uznaliśmy, że już czas powiększyć ofertę sklepu o produkty z kolejnych kategorii. W końcu świetnie wyszliśmy na wprowadzeniu wag sklepowych.