Ubierajmy się modnie

 

Nie każdy z nas śledzi modę i się nią bardzo przejmuje, niektórzy z nas, niestety, ale troszeczkę ignorują nowoczesne trendy i wiecznie ubierają się tak samo i wyglądają tak samo. Takie podejście jest złe i wielka szkoda, że wiele  osób takie właśnie podejście sobą prezentuje, bo sami powinniśmy wiedzieć, że jak Cie widzą tak Cie piszą, dlatego lepiej prezentować się zawsze dobrze, dzięki czemu możemy zawsze robić dobre wrażenie, a przecież o to po części chodzi każdemu z nas.

Modne stylizacje każdego dnia

modna koszulka KOKAPostarajmy się o to, abyśmy mieli na każdy dzień pomysł na jakąś modną stylizację. nie trzymajmy tych samych ubrań przez dłuższy czas, bo w końcu moda się zmienia. Starajmy się zawsze wybierać ubrania trendy, ale takie, które jednocześnie pasują do nas i do naszych kształtów. Pamiętajmy, żeby być modnymi, ale z głową, na swój sposób. Moda tylko sugeruje nam różne rozwiązania, a my sami powinniśmy mieć wewnętrzne sitko, które filtruje dostępne propozycje pod katem naszego wyglądu i naszej figury i tego, jak różnego typu ubrania na nas wyglądają, bo nie każdemu jest we wszystkim dobrze. Warto, aby w naszej szafie znalazła się choć jedna modna koszulka KOKA, do tego jakieś ciekawe i modne spodnie, marynarka i buty, a resztę, to będziemy mogli znacząco wpłynąć na stylizacje przez zmianę chociażby koszulki.

Modą należy się bawić, moda jest dla nas, ale nie patrzmy na nią ślepo, choć inspirujmy się nią. jest bardzo cienka granica, pomiędzy byciem modnym, a kiczowatym, dlatego postarajmy się zrobić wszystko, abyśmy nie zaliczali się do tej drugiej grupy, bo niestety, ale to nie wróżyłoby nam dobrze na przyszłość. Nie bójmy się mody, nie unikajmy jej i nie uciekajmy przed nią, bo ona jest przecież dla każdego z nas, a nie dla wybranych.