Wielkopolscy DJ atakują

Coraz częściej DJ grywają nie tylko w klubach, ale także na wszelkich imprezach. Od urodzin przez wszelkie rocznice i lecia, aż po wesela. Kiedy wynająć DJa? Czy przyda on nam się w czasie imprezy rodzinnej?

DJ lepszy niż komputer

najlepszy DJ PoznańWielokrotnie zastanawiałem się, czy na imprezie rodzinnej nie wystarczy pożyczyć od wujka dobre głośniki i podłączyć pod nie zwykłego laptopa. W dzisiejszych czasach nie ma problemu by na własną rękę postarać się o dobrą muzykę. Mówiąc dobrą, mam na myśli taką, którą lubi większość przebywających na imprezie gości. Aż nie usłyszałem jak zabawia gości on. Andrzej to najlepszy DJ Poznań aż huczy od ochów i achów na jego temat. Pierwszy raz spotkałem go na jednej z osiemnastek. To nie było zwykłe puszczanie muzyki z komputera. On prowadził imprezę. Dobrze się przy tym bawiąc. I wtedy zrozumiałem. Jeśli chcemy „oszczędzić na DJ” to jedna z osób przebywająca na imprezie ma ją całą zepsutą. Musi pilnować sprzętu, jest odpowiedzialna za to, żeby muzyka grała odpowiednio głośno w czasie tańców i dość cicho, gdy goście biesiadują. Musi pamiętać o sto lat i życzeniach i wgl o wszystkim co z zabawianiem gości ma wspólnego. A przecież on też jest gościem. Też chciałby się bawić. Dlatego DJ to bardzo dobrze zainwestowane pieniądze. Pod warunkiem, że jest to DJ taki jak Andrzej. Nie taki, który tylko puszcza muzykę i boi się powiedzieć choćby dwa słowa do mikrofonu.

Najlepszy DJ w mieście to osoba, która potrafi wyrwać z gardeł wszystkich zgromadzonych refren znanej piosenki. Facet, który nie boi się mikrofonu i improwizacji. To mężczyzna, do którego wzdychają wszystkie kobiety zebrane na sali. To po prostu osoba, która lubi, a wręcz kocha swoją pracę i to widać. Po zachowaniu, uśmiechu na twarzy, gdy może remiksować jakiś utwór.