Wnętrze domu zaprojektowano nam w Krakowie

Jestem ogromnie dumny z siebie, mojej żony i naszego synka, bo udało nam się wybudować przepiękny dom bez konieczności brania kredytu. Całą naszą trójką pracowaliśmy ciężko na to, żeby móc wybudować sobie wymarzony domek. My z żoną pracowaliśmy zarobkowo a nasz syn pomagał nam w tym zajmując się sobą, gdy nie mieliśmy zbyt wiele czasu na wspólną zabawę.

Projektanta znaleźliśmy w Małopolsce

nowoczesne projekty wnętrz w krakowieBudowa domu kosztowała nas sporo wyrzeczeń właśnie w zakresie wspólnego spędzania czasu z naszym synem. Na szczęście trwało to niespełna rok i w tym czasie robiliśmy wszystko, żeby nasze dziecko nie odczuwało zbytnio zapracowania rodziców. W każdym razie niedawno mogliśmy się do naszego nowego domu wprowadzić i teraz mamy mnóstwo czasu dla siebie. Mieszkamy naprawdę luksusowo, bo urządziliśmy wszystko w środku na najwyższy możliwy standard. Znaleźliśmy najlepszą w kraju pracownię, która oferowała nowoczesne projekty wnętrz w Krakowie i skorzystaliśmy z ich usług. To była najlepsza z możliwych decyzji, bo teraz w każdym pomieszczeniu naszego domu widać rękę doświadczonych architektów wnętrz. Każdy, kto nas odwiedza zauważa, że wnętrza zostały zaprojektowane z najwyższą starannością. A takie projekty tworzą jedynie najlepsi projektanci. Do tego jeszcze musieliśmy znaleźć najlepszą firmę wykończeniową, która projekt na papierze zamieniła w rzeczywistość. Nasz dom jest teraz oazą spokoju, w której możemy wspólnie spędzać razem czas.

Postawienie domu to jeszcze nic w porównaniu z tym ile prac jest potem w środku. Wszystkie instalacje, tynki i podłogi zleciliśmy najlepszym fachowcom. Projekt wnętrz zamówiliśmy w Krakowie u najbardziej renomowanych architektów. Do tego jeszcze wszystkie materiały wykończeniowe i dekoracyjne kupowaliśmy w naprawdę dobrych sklepach. Dzięki temu nasz dom wygląda przepięknie.