Wspaniale wakacje nad polskim morzem

Gdy planowaliśmy wakacje z naszymi dziećmi, nie zdawaliśmy sobie sprawy jak mało znamy nasze polskie wybrzeże. Do tej pory na celowniku naszych letnich zainteresowań, były duże i znane nadmorskie miasta. Tym razem postanowiliśmy coś zmienić i zapuścić się w nieznane nam tereny wybrzeża.

Jak spędziliśmy wyjątkowe wakacje w Sarbinowie

domki letniskowe w sarbinowieWybór na miejsce naszych wakacji padł na małą miejscowość niedaleko Mielna – Sarbinów. Nieznane nam dotąd tereny, zachęciły nas swoim położeniem i licznymi atrakcjami. Choć Sarbinów nie jest duży, to skupiał w sobie wszystko to czego szukaliśmy, mianowicie wspaniałe widoki, plaże i mnóstwo atrakcji. Dodatkowo jego nadrzędną cechą, był całkowity brak tłumów i walki o miejsce na plaży. Totalny spokój i harmonia. W związku z tym, nasze dzieci obawiały się nudy, ale jak to potem się okazało, było niepotrzebną obawą. Zarezerwowaliśmy więc piękne domki letniskowe w sarbinowie i niedługo później, cieszyliśmy się wspaniałym klimatem i odpoczynkiem nad polskim morzem. Oczywiście, jako aktywnie spędzająca czas rodzina, nasze zainteresowanie nie było tylko związane z plażą i wylegiwaniem się na niej. Uprawialiśmy również piesze i rowerowe wycieczki. A było gdzie jeździć. Nasze trasy wycieczkowe rozciągały się od Dobrzycy, aż po Mielno. Oprócz wycieczek rowerowych i pieszych, mieliśmy również dostęp do stadniny koni i możliwość wycieczek w siodle. Nasze dzieci również miały co robić. Gdy słońce nadmiernie nas rozgrzało, korzystaliśmy z atrakcji pod dachem jak np. domy ucieczek, lub Park rozrywki.

Ten ostatni dostarczył nam wyjątkowo dobrej zabawy. Na przestrzeni 3000 m2 park, oprócz tradycyjnych placów zabaw typu małpi gaj, posiadał mnóstwo innych atrakcji takich jak: zjeżdżalnie rurowe, trampoliny, kolejki, automaty do gier, rollercoaster, wodny świat i wiele innych. Wakacje w Sarbinowie okazały się strzłem w dziesiątkę i na pewno wrócimy tam za rok