Wybieramy najlepszą spawarkę MIG MAG

O wysokiej jakości urządzeń spawalniczych marki Lincoln niewątpliwie świadczy wydłużona gwarancja. Firma Lincoln Electric jest światowym liderem zarówno w zakresie projektowania, rozwoju czy wytwarzaniu produktów przeznaczonych do spawania łukowego, systemów do spawania zrobotyzowanego, jak również produktów przystosowanych do cięcia plazmowego oraz gazowego. Czy warto się zdecydować na spawarkę tej firmy?

Kupujemy spawarkę marki Lincoln

spawarka mig mag lincolnOferowane spawarki MIG/MAG są to popularne migomaty przeznaczone do spawania w osłonie gazu. Stosowane są głównie do stali, głównie czarnych oraz kwasoodpornych, nierdzewnych, jak również aluminium, w zależności od zastosowanego drutu. Poszczególne produkty dzielą się między innymi pod względem zasilania. Jeżeli zainteresowała nas wysokiej jakości spawarka mig mag lincoln posiada bogatą ofertę. Dostępne są między innymi zaawansowane technologicznie urządzenia spawalnicze, które nadają się do spawania zarówno metodą MIG-MAG, jak również MMA czy TIG LIFT. Urządzenia tego rodzaju są często przeznaczone do wszelkiego typu prac spawalniczych, na przykład w warsztatach ślusarskich, warsztatach naprawczych, przemyśle motoryzacyjnym czy fabrykach. Urządzenia są dedykowane specjalistom, jednocześnie spełniają standardy dla urządzeń spawalniczych. Konstrukcja nowoczesnych urządzeń, połączona z cyfrowym sterowaniem, umożliwia uzyskanie najwyższej jakości parametrów spawalniczych, które sprawdzają się przy spawaniu wszelkich spawalnych materiałów.

Oferowane przez markę Lincoln spawarki wyróżniają się wysokim poziomem wydajności, która przekłada się zarówno na niższy poziom zużycia energii, wysoką częstotliwość przełączania, jak również błyskawiczne dostosowywanie prądy do zmian parametrów w czasie spawania. Niektóre modele posiadają także synergiczny program przeznaczony do spawania stopów aluminium, jak również funkcję pulsacji prądu spawania.