Wynajęcie namiotu na imprezę plenerową

Każdy pracodawca, jeśli nie wie, to powinien wiedzieć, że zadowolony z pracy pracownik jest bardziej wydajny, a jego praca jest bardziej satysfakcjonująca. Dlatego, kierując się tą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, w naszej firmie, jak co roku robimy imprezę. W tym postanowiliśmy bawić się w plenerze.

Czy można wynająć namiot wraz z wyposażeniem?

wynajem namiotów z wyposażeniemŻeby było weselej, sami pracownicy tę imprezę organizują. Żeby nie było, że szef na czymś skąpił, sami muszą wynająć salę, a w tym roku namiot. Żeby nie było, że to sama przyjemność, którą szefostwo im zabiera, to oni mogą zrobić to sami. Dlatego jako jedna z organizatorów, razem z Kaśką, wzięłyśmy na siebie wynajęcie namiotu. Nie chciałam zajmować się ani muzyką, ani cateringiem, ale namiot wydawał mi się sprawą prostą i szybką. Tym bardziej, iż słyszałam, że istnieje coś takiego jak wynajem namiotów z wyposażeniem. Czyli jak dobrze pójdzie, za jednym zamachem miałybyśmy namiot i do tego jakieś ławy czy stoły, albo krzesełka… Odszedł by nam problem z głowy i podejrzewam, że w pakiecie jest zawsze taniej. Zasiadłyśmy razem przed komputerem i w kilka minut sprawdziłyśmy jakie są możliwości. Blisko nas wcale nie było dużo firm, które wynajmują namioty. Mogłyśmy poszukać dalej, ale nam akurat zależało, by wynajem był szybki i bezproblemowy. Żadna z nas nie robiła wesela. Potrzebowałyśmy tylko namiotu na jakąś dobę, dla czterdziestu ludzi, wesołych ludzi. Zadzwoniłam do firmy i przedstawiłam sprawę. Powiedziałam na co i kiedy oraz na ilu ludzi potrzebuję namiot wraz z wyposażeniem.

Usłyszałam cenę na drugi dzień. Przyjęliśmy ją i dalej mogłam już tylko umawiać fryzjera i kosmetyczkę. Co prawda było jeszcze sporo czasu, ale każdy z nas co roku jest mocno przejęty tymi imprezami firmowymi. Na nich jest też szefostwo i każdy, siła rzeczy, chce wyglądać i przedstawić się jak najlepiej i jak najpiękniej.