Wynajem aut w Gdańsku

Jaki samochód osobowy wybrać? Dopiero przyleciałem z innego miasta i tak naprawdę nie chciałem poruszać się komunikacją miejską. Wyszedłem więc na zewnątrz przed lotnisko aby zobaczyć, czy w okolicy znajduje się przypadkiem jakaś wypożyczalnia samochodów, gdyż tak to właśnie przeważnie jest, że zawsze jedną można znaleźć.

Wypożyczalnia przy lotnisku

Gdańsk - wynajem samochodów najtaniej w mieście

Ku mojemu zdziwieniu zauważyłem, że tuż obok siebie znajdują się dwie wypożyczalnie samochodów osobowych, stąd też zdecydowałem się wybrać tą, na której wisi baner informujący o najniższych cenach i najlepszych modelach samochodów z tego rocznika. Nigdy w sumie nie jeździłem takimi nowymi samochodami z niskim przebiegiem, dlatego nic dziwnego, że byłem pod wrażeniem wszystkich oferowanych przez wypożyczalnie aut. Mogłoby się wydawać, że samochody te są bardzo mocno eksploatowane przez różnych klientów, jednak auta, które widziałem były bardzo wypucowane oraz bardzo ładnie się prezentowały w moich oczach. Potrzebowałem jedynie samochodu na góra dwie doby z tego względu, że zamierzałem jeździć po spotkaniach z klientami, stąd też potrzebowałem jakiegoś środka transportu, który będzie zarówno ekonomiczny, jak i ładnie się prezentował. Gdańsk – wynajem samochodów najtaniej w mieście był najlepszą opcją. Wypożyczalnie samochodów osobowych nie robią również żadnego problemu z fakturą na firmę, którą później mogę sobie odliczyć i dostać zwrot kosztów podróży. Wszystkie te czynniki sprawiły, że uznałem wypożyczalnię za trafiony wybór, a położenie blisko lotniska wcale nie oznaczało większych kosztów.

Dzięki temu dopłacając kilkadziesiąt złotych mogłem swobodnie poruszać się zamiast komunikacją miejską, to samochodami osobowymi wynajętymi przez wypożyczalnię. Planuję już kolejną podróż służbową, na pewno uwzględnię tam wypożyczalnię w swoim kosztorysie i w planach podróży.