wynajem samochodów

Wynajem samochodów a strajk przewoźników

Nigdy nie sądziłam, że strajki mogą przynieść jakieś korzyści dla mojego biznesu. W końcu wpływ niezadowolonych pracowników z fabryki samochodów nie ma żadnego przełożenia na moją działalność.

Oferowałam wynajem samochodów osobowych w Łodzi

wynajem samochodówJednak jak się potem okazało taki strajk przyniósł mi wiele korzyści, choć tylko przez kilka dni. Moja wypożyczalnia samochodów dostawczych miała się całkiem nieźle. Było to dla mnie dobre rozwiniecie działalność. Wcześniej oferowałam jedynie wynajem samochodów Łódź osobowych, ale to nie wystarczyło. Jak się potem okazało na samochody dostawcze mają duże wzięcie. Oferowałam również wynajem busów. W moim mieście Łódź nikt inny tego nie robił i dzięki temu udało mi się na to zyskać. Przez tydzień przewoźnicy autobusowi strajkowali domagając się podwyżek. Przez to nic nie kursowało. Wycieczki szkolne jednak musiały się odbywać, ludzie mieli zaplanowane wyjazdy na konferencje dla całego przedsiębiorstwa, albo po prostu musieli gdzieś wyjechać. Dzięki temu mój wynajem busów stał się nagle bardzo pożądany i atrakcyjny. Wręcz musiałam niektóry odmawiać, albo też oferować im wynajem samochodów rodzinnych, takich większych, żeby nie odprawiać ich z kwitkiem. Dzięki temu w ciągu jednego tygodnia miałam pełne obłożenie prawie na wszystkie samochodu.

Zarobiłam dzięki temu sporo pieniędzy, na pewno więcej niż kiedykolwiek przedtem w tak krótkim odstępie czasu. Mam nadzieję, ze strajkujący dogadają się ze swoimi pracodawcami, choć z drugiej strony mogłoby to znowu podnieść moje zyski. Co ma być to będzie.