Wywiad środowiskowy, poszukiwanie majątku i inne usługi

Coraz więcej osób korzysta z ofert biur detektywistycznych. Pomagają one nie tylko w sprawach rozwodowych i zdobyciu dowodów potwierdzających zdradę partnera, ale też w wielu innych sytuacjach. Detektywi mogą przeprowadzić bardzo dokładny wywiad środowiskowy na podstawie obserwacji.

Ustalanie właściciela pojazdu, miejsca zamieszkania i innych danych

detektyw krakówObserwując konkretną osobę, mogą sprawdzić, gdzie przebywa, z kim się zadaje, do jakich restauracji chodzi, gdzie pracuje, gdzie się uczy, czy ma partnera. Dla klientów biur detektywistycznych takie informacje są zazwyczaj bardzo ważne. Do zadań detektywów należy też ustalanie i poszukiwanie majątku. Są osoby, które mają ogromne długi, nie spłacają ich, a tak naprawdę ukrywają swój majątek, żeby tylko go nie stracić. Biuro detektywistyczne jest w stanie dowiedzieć się, czy konkretna osoba rzeczywiście nie ma pieniędzy, czy może tylko ukrywa swój majątek. Dobry detektyw kraków zajmie się również ustaleniem danych osobowych. Osoba zlecająca zadanie zazwyczaj chce się dowiedzieć, kim jest konkretna osoba, jak się nazywa, gdzie mieszka, czym się zajmuje. Do takich sytuacji dochodzi dość często. Ktoś może np. uważać, że jest śledzony przez taką osobę. Jeśli osoba zlecająca nie zna tego człowieka, może zgłosić się do biura detektywistycznego, które za odpowiednią opłatą ustali wszystkie szczegóły. Biura detektywistyczne są w stanie bardzo szybko ustalić miejsce zamieszkania konkretnej osoby.

Nie należy mylić tego miejsca z miejscem przebywania, które również można ustalić. Co więcej, biuro detektywistyczne może zbadać, kto jest właścicielem konkretnego numeru telefonu. To samo dotyczy właścicieli samochodów. Ustalenie kont bankowych również należy do zadań biura detektywistycznego. To biura określa wstępnie, ile potrzebuje czasu na zdobycie takich informacji.