Zabrałem mój samochód do auto spa

Jestem dumnym posiadaczem dziesięcioletniego samochodu uznanej marki. Mam samochód o sportowej sylwetce z dobrym silnikiem diesla, który na dodatek bardzo mało pali. Nie potrzebuję nic więcej do szczęścia, bo czerpię ogromną przyjemność z jazdy moim samochodem. Ostatnio jednak bardzo go zapuściłem w sensie czystości, bo nie miałem czasu poświęcić mu czasu na mycie i sprzątanie.

Z autem pojechałem do salonu kosmetyki samochodowej

auto spa w krakowieNagle zrobiło się na dworze za zimno, żeby samemu zajmować się sprzątaniem w samochodzie i umyciem go od zewnątrz. W sumie to nawet nie bardzo mi się chciało w takie zimno za taką pielęgnację auta zabierać. Postanowiłem więc zainwestować odłożone drobne i zabrać mój samochód do najlepszego auto spa w Krakowie. Wiedziałem od znajomych, że w tym salonie kosmetyki samochodowej – jeśli tylko można to tak nazwać – potrafią zadbać o auto jak nigdzie indziej. Zleciłem im dokładne mycie samochodu, sprzątanie wewnątrz oraz nabłyszczenie wszystkich elementów karoserii, kół i plastików. Czekałem niecałe dwie godziny i było warto, bo mój samochód wyjechał z garażu serwisowego jak nowy. Karoseria i kokpit wewnątrz po prostu lśniły. Nigdy bym sam nie potrafił tak dokładnie wyczyścić i wymyć mojego samochodu. Byłem bardzo zadowolony nie tylko z usług, ale również z ceny. Takie wysprzątanie auta na błysk kosztowało mnie dwieście złotych i uważam, że to bardzo uczciwa cena za tak profesjonalnie wykonaną usługę.

Postanowiłem, że raz na rok będę swój samochód zabierał do takiego auto spa na porządne mycie i konserwację. Po to kupiłem sobie używany samochód, żeby o niego we własnym zakresie dbać. Mój samochód ma już dekadę a jeździ się nim jak nowym. A teraz jeszcze po wizycie w spa mój samochód wygląda tak jakby dopiero co wyjechał z salonu.