donice betonowe

Zakupy dla babci

Nasza babcia nie może już sama jeździć po sklepach, więc jej pomagamy. Jeździmy po donice betonowe, które sobie zamówiła, i takie tam. Nauczyła się korzystać z komputera, i wyszukuje sobie promocje, i ciekawe rzeczy w sklepie.

Oprócz donic, co jeszcze kupowaliśmy babci?

donice betonoweJeszcze wcześniej była to ławka parkowa betonowa, która stoi teraz pod jej klombem. To był akurat dobry pomysł, więc uznaliśmy, że taka ławka betonowa przyda się również i u nas. Mieszkamy jakoś z kilometr od siebie, więc nie mamy daleko w razie czego. Babcia uważa, że jej płyta tarasowa, powinna iść do wymiany, więc cały czas nam o tym opowiada. Babcia dba o detale. Jej mała architektura miejska jest stworzona idealnie. Potem jej to wszystko instalowaliśmy, a ona bardzo nam pomagała. Jest zawzięta, i jak sobie coś postanowi, to tak właśnie musi być. Dlatego dobrze nas wychowała, bo przynajmniej mamy coś po niej. Jesteśmy jej ukochanymi wnuczkami. Na rodziców zawsze trochę pokrzykiwała, ale my to takie jej oczka w głowie. Do tego zawsze chętne do pomocy, więc bardzo nas chwali. Nie dziwię się jej, że nie chce wychodzić już sama, bo ulice są bardzo ruchliwe, i nigdy nie wiadomo, co może się stać. Ostatnio nawet jakiś kierowca debil potrącił dziecko w wózku. Wszyscy się tak wszędzie śpieszą. Babcia mówi, że kiedyś było zupełnie inaczej. Nie było takiego wiru w pracy, i ludzie byli dla siebie lepsi, i pomagali nawzajem. Nie wiemy czemu teraz się tak wszystko zmieniło, strach jest komuś zaufać, bo nie wiadomo, czy jest to osoba godna naszej uwagi. Babcia ma taką panią, która czasami przynosi jej zakupy, gdy my nie możemy. Mówi, że jest ona bardzo w porządku, i przekonała się, że tylko na niej z sąsiadów może polegać. Bo wszyscy inni to jacyś niezbyt mili. Nawet witają się jakby z łaski. Ludzie są różni, ale to my wybieramy, z którymi chcemy przebywać.

Dlatego babcia ma nas i sąsiadkę, i to jej wystarcza. Ładnie zrobiliśmy jej cały ogródek, i jest bardzo zadowolona. Teraz może się opalać na swoim hamaku w spokoju, wiedząc, że wszystko już jest gotowe.

Wiele z rzeczy, które kupujemy babci można znaleźć na www.modernline.info.pl