Założyłam firmę z wideofilmowaniem

Moja firma bardzo dobrze się rozwija. Założyłam ją kilka lat temu i to była chyba najlepsza moja decyzja. Moja siostra przekonała mnie do tego bo twierdziła, że mam żyłkę do różnych interesów i powinnam o tym poważnie pomyśleć. Wiedziałam, że ma racje i postanowiłam otworzyć firmę, która będzie zatrudniała najlepszych kamerzystów.

Zatrudniam najlepszych kamerzystów w mieście

wideofilmowanie kielceZaczynałam od jednego kamerzysty. Kiedy rozpoczynałam pracę w tym biznesie w naszym mieście nie było wielu specjalistów, którzy proponowali takie usługi. Osoby, które decydowały się na śluby czy inne uroczystości rodzinne coraz chętniej decydowali się na zatrudnianie kamerzysty, który filmował takie ważne dla nich chwile. Kiedy mój jedyny kamerzysta miał coraz więcej zleceń postanowiłam zatrudnić dodatkowych fachowców. Zorganizowałam dla nich kurs prawidłowego filmowania, żeby moi pracownicy byli przeszkoleni i wiedzieli jak prawidłowo powinno się wykonywać takie prace. Moja firma w ciągu dwóch lat powiększyła się i miałam wiele zleceń. Moi kamerzyści byli chwaleni a wideofilmowanie kielce było coraz chętniej wybierane. Nie narzekałam na małą ilość zleceń. Ja dbałam żeby wszystkie zlecenia i projekty były wykonywane w określonym terminie. Zapewniałam naszym klientom dobra i profesjonalną obsługę a moim fachowcom zapewniałam najlepszy sprzęt, który był dostępny na rynku. Moja firma zawsze była dla mnie bardzo ważna i poświęcałam jej każda wolną chwilę. Kiedy dowiedziałam się o ciąży musiałam trochę odpuścić.

Mój mąż, który także był kamerzystą pilnował wszystkiego do mojego powrotu. Ja od czasu zaglądałam do firmy i cieszyłam się, że poziom jest nadal wysoki i firma jest bardzo chętnie wybierana przez klientów pomimo sporej już konkurencji w naszym mieście.