Zamawianie statuetek z podpisami

Razem z grupką znajomych zorganizowaliśmy ligę sportową dla dzieci w okolicy. Dzięki znajomościom jesteśmy w stanie tanio wynajmować halę gimnastyczną w szkole i organizować profesjonalnie rozgrywki koszykówki i siatkówki dla dziewczynek i chłopców. Aby stworzyć jeszcze bardziej profesjonalne podejście do tej ligi, postanowiliśmy wprowadzić nagrody w formie statuetek.

Zamawiana statuetka w nagrodę

statuetki na zamówienieJeszcze przed startem ligi nie myśleliśmy nad tym, by wprowadzać tego typu nagrody na sam koniec. Dopiero po kilku kolejkach wpadliśmy na ten pomysł. Dzieciaki bardzo cieszyły się z każdego meczu, chciały sprawdzać statystyki, śledzić pozostałe mecze. Stwierdziliśmy, że zasługują na to, by na koniec być nagrodzone. Znaleźliśmy firmę, które wykonuje statuetki na zamówienie. Dzięki temu mogliśmy nie tylko wybrać wzór i wygląd takich nagród, ale też je bardzo mocno spersonalizować. Nagle zdaliśmy sobie sprawę z tego, ile możliwości to daje. Więc postanowiliśmy wprowadzić szereg różnych nagród, by każdy mógł liczyć na to, że dostanie do domu coś wyjątkowego dzięki udziałowi w tym przedsięwzięciu sportowym. Najpierw chcieliśmy zobaczyć, jak coś takiego będzie wyglądać, więc zamówiliśmy testowe statuetki na mały turniej rozgrywany poza ligą. Efekt był naprawdę świetny i drużyna zwycięska była niesamowicie zadowolona, szczególnie, że nie zapowiadaliśmy takich nagród.

Ostatecznie takie statuetki będą na pewno czymś, co wprowadzimy na stałe. Dzięki nim dzieciaki mają jeszcze większą motywację do tego, by poważnie podchodzić do sportu i chętniej spędzać czas poza komputerem i telefonem. Pomysł stał się bardzo popularny i niezwykle się cieszymy, że możemy dać tym młodym adeptom sportowym jeszcze więcej powodów do radości i pracy nad sobą.