Zapisanie się na pedicure na pradze

Zbliża się okres wakacyjny, co za tym idzie zacznę chodzić w sandałach, lub klapkach. Oczywiste jest to, że będę je zakładać na gołe nogi. Muszę więc zadbać o swoje stopy. Chcę mianowicie zapisać się na zabieg pedicure. Zadbane stopy są dla mnie bardzo ważne, gdyż będą one świadczyć o mnie. Mam nadzieję, że znajdę tani salon urody. 

Zabieg pedicure na pradze

pedicure w warszawie - praga południePostanowiłam szybko poszukać jakiegoś salonu urody. Pomyślałam, że dobrym sposobem będzie znalezienie go przez Internet. Wpisałam w wyszukiwarce: pedicure w warszawie – praga południe. Udało mi się znaleźć odpowiedni salon, który znajduje się niedaleko mojego mieszkania. Zadzwoniłam tam i umówiłam się na zbieg pedicure. Jestem umówiona na przyszły tydzień. Już nie mogę się doczekać wizyty. Ten tydzień szybko mi minął i mogłam już iść do salonu urody. Musiałam oczywiście dobrze umyć stopy i założyć przewiewne buty. Gdy weszłam do salonu, to od razu zostałam poproszona do gabinetu. Na początku zostały mi oczyszczone paznokcie, oraz zostały one ładnie skrócone. Następnie kosmetyczka przeszła do pięt. Miałam zrobiony peeling, który miał spowodować, że staną się one gładkie. Na koniec mogłam sobie wybrać kolor lakieru, który miał być nałożony na paznokcie. Wybrałam standardowy odcień czerwieni. Moje stopy, po zabiegu wyglądały bardzo ładnie i są teraz zadbane. Mogę teraz założyć na stopy klapki, lub sandały i cieszyć się swoimi stopami.

Wyszłam z salonu urody i czuje się o wiele lepiej. Ten zabieg poprawił mi humor. Poszłam do sklepu obuwniczego i zakupiłam sobie ładne sandały. Teraz mogę zacząć sezon letni, którego nie mogłam się doczekać. Namówię jeszcze swoją mamę na taki zabieg. Ona też chce zacząć chodzić w sandałach. Bez tego zabiegu się nie obędzie. Zaprowadzę ją do tego salonu.