Żywe kolory mebli dzięki emaliom uniwersalnym

 

Moi rodzice są bardzo kreatywni i oboje są również artystami. Uwielbiają przerabiać różne zakupione przedmioty w sposób oryginalny, albo po prostu tworzyć coś z niczego. Uwielbiam w nich tę pomysłowość, bowiem naprawdę niejednokrotnie wywołała we mnie pozytywne zaskoczenie.

Doskonałe emalie uniwersalne

emalia uniwersalna champion sprayKtóregoś dnia moja mama stwierdziła, że w naszym ogródku przydałby się jakiś komplet wypoczynkowy. Z początku sądziłam, że ma ona na myśli jakieś ogrodowe fotele, ławy, a może nawet i huśtawkę o której tak długo już mówiła. Przygotowywałam się na wycieczkę do sklepu meblowego i szukałam po internecie różnych mebli ogrodowych, aby przedstawić mamie swoją propozycję. Mama jednak powiedziała mi, że sami z ojcem wykonają meble przy użyciu… palet! Kiedy ujrzała moją skonsternowaną minę, pokazała mi na komórce zdjęcia tego, jak wyglądają takie meble i muszę przyznać, że naprawdę świetnie! Kiedy rodzicom udało się stworzyć taki drewniany komplecik mebli, poszli oni jednak o krok dalej i postanowili je pokolorować. Myślałam, że zrobią to po prostu przy użyciu normalnej farby, ale tata powiedział, że emalia uniwersalna champion spray nada się do tego jeszcze lepiej. Jest o wiele łatwiejsza w użyciu, a ponadto daje o wiele silniejsze rezultaty. Już za pierwszym razem kolory są nasycone. Powierzchnia pomalowana sprayem była jednolita i w dodatku przepięknie lśniła! Co więcej, malowanie zajęło tacie naprawdę mało czasu, a po całym procesie wystarczyło jedynie odczekać, aby emalia wyschła.

Efekt był rewelacyjny. Stare, drewniane palety zyskały nowe życie w postaci nowych, użytecznych przedmiotów. Dzięki emalii mieliśmy teraz na ogródku kolorowe meble i to każdy z nich w innym kolorze! Niezależnie jednak od ich barwy, wyglądały naprawdę znakomicie, a dzięki temu, że tata jest plastykiem doskonale wiedział jakich kolorów użyć, aby wszystkie do siebie idealnie pasowały.